Торгова марка Tetyana Paliy - український виробник вишуканого одягу з національною машинною та РУЧНОЮ вишивкою.

Тетяна Палій - засновник та дизайнер Торгової марки Tetyana Paliy, учасник показів в США, Канаді, Європі , Fashion Days , в Україні тощо , з любов'ю розробляє та надає подиху старовинній українській вишивці , що постає перед Вами вже в сучасному, розкішному обробленні .

Торгова марка Tetyana Paliy вирізняється поміж інших, та є лідером на ринку , не тільки завдяки неймовірно красивій машинній вишивці , головною Гордістю Торгової Марки є ретельна, старанна, кропітка і неймовірно красива РУЧНА вишивка .

 

Дизайнер Тетяна Палій створює жіночі, чоловічі, дитячі вишиті наряди від 0 до 102 років !

Наш асортимент це : ВИШИТІ ВЕСІЛЬНІ СУКНІ , сукні для ВИПУСКНОГО БАЛУ , вишиванки для нареченого , вишиті комплекти для дружок , для батьків , ДІТЕЙ та гостей, аксесуари ручної роботи, все для справжнього українського весілля чи іншої урочистої події від відомого українського дизайнера ТЕТЯНИ ПАЛІЙ !

Ми виконаємо будь яке Ваше індивідуальне замовлення ! Зміна в вишивці чи фасоні, кольорі чи тканині - ми будемо раді Вашому замовленню !

Якщо Ви не маєте можливості приїхати до нас в салон, то це не проблема ,адже ми працюємо через інтернет і виготовим, а потім надішлемо Вам замовлення по Україні чи за кордон ! Також приймаємо замовлення через соціальні мережі .