Ukrainian Fashion Show by Tetyana Paliy 2019

Нова Колекція 2019 була представлена в США,продажі з Показу Тетяни Палій призначаються для надання гуманітарної допомоги Україні . Jenkintown, Pennsylvania USA Український дизайнер Тетяна Палій , представила Нову Колекцію 2019 під час збору коштів обласної ради Філадельфійського Союзу Українок Америки . Відповідно до місії UNWLA та у світлі нещодавніх подій у Східній Україні, продажі з Показу Тетяни Палій призначаються для надання гуманітарної допомоги Україні.

Дженкінтаун, Пенсільванія - Філадельфійська обласна рада Національної жіночої ліги Америки UNWLA , заснована у 1938 році, відзначала своє 80-річчя цього року. Під час урочистостей відбувся унікальний виставковий показ вишиванок Couture Fashion 2019, українського дизайнера Тетяни Палій зі Львова . Тетяна Палій представила свої унікальні твори, що поєднують в собі традиційні візерунки української вишивки , машинної та ручної , з сучасними малюнками, що створюють чарівну харизму для власника.

Модне шоу відбулося у парафіяльному залі Святого Михаїла, розташованому на просторих майданчиках в Українській Католицькій Церкві Св. Михаїла Архангела, 1013 Fox Chase Road, в Дженкінтаур, Пенсільванія,США . На святковому Показі були представлені понад 60 Луків одягу для жінок, чоловіків та дітей, розроблених Тетяною Палій. Вечеря та десерт завершили презентацію. Після шоу, колекція була доступна для покупки.

Дизайнер Тетяна Палій отримала диплом за участь та презантацію авторської колекції одягу “Люби Мене” та вагомий внесок у популяризацію самобутнього українського мистецтва в Світі, підписаний Генеральним Консулом України у Барселоні та дирекцією проекту.

Найкращі дизайнери України!!! Дизайнера Тетяну Палій Нагороджено почесною грамотою та статуеткою за вагомий вклад у розвиток культури України. Дякуємо!

Читати далі

Показ вишитого одягу та презентація нових парфумів Tetyana Paliy LYUBY-MENE в Барселоні :

Читати далі

Інтерв'ю дизайнера Тетяна Палій для Ukrainian People :

Читати далі

Конкурсантка Місс Всесвіт в Китаї вийде на сцену в вишитому платті Тетяни Палій

Читати далі

Ирина Федишин — девушка с афиши

Знакомство столичной публики с певицей произошло благодаря бордам, рекламирующим ее киевский концерт (На сольный концерт «Цвiте калина» 4 ноября в Октябрьском дворце все билеты были проданы еще три недели назад — прим.ред.). Несведущие любопытные полезли в «Ютуб», а там у Ирины миллионы просмотров…

ВИШИВАНКА — ПРАЗДНИК В ДОМ!

Показ українського дизайнера Тетяни Палій в Чикаго

Читати далі

Українська мода підкорила одне з найбільших міст США

Читати далі